Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
Syntetyczne sportowe podłogi sportowe IAAF Sandwich Rubber Running Track
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Trwałe/odporne na promieniowanie UV/antypoślizgowe |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
Plac zabaw dla dzieci Maty do zabaw na świeżym powietrzu ISO14001 Nietoksyczny
| Materiał:: | EPDM, łącznik PU |
|---|---|
| Wskaźnik mieszania:: | PU:EPDM = 1 kg:5.5 kg lub 1 kg:6 kg |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
System warstwowy Certyfikowana przez IAAF nawierzchnia do boisk sportowych z gumy do biegania
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV/przeciwpoślizgowy, poduszkowy odbiór |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
CE Polyuretanowa trasa biegowa 13 mm Syntetyczna trasa biegowa podłoga pasów startowych
| Gra:: | Podłogi sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >40% |
Budowa Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Emulsja wodna
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Budowa |
Szkolny system kanapkowy Bieżnicze tory Absorpcja wstrząsów Podłogi pasów startowych
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
10mm gumowa bieżnia odporna na zużycie Kolorowa powierzchnia EPDM
| Grubość:: | 10 mm |
|---|---|
| Kolor::: | Dostosowane |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Podłogi dla tras biegowych z anty-UV PU z gumy SBR
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Powierzchnia biegowa z syntetycznego PU izolacja termiczna podłoga pasa startowego z tworzyw sztucznych
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Gumowa bieżnia z CE PU Odporność na warunki pogodowe Sandwich System Bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |

