Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
Guma poliuretanowa Athletic Track Anty UV Przyjazny dla środowiska
| grubość: | 14mm |
|---|---|
| amortyzacja: | >35% |
| stopień tarcia: | 0,56 |
Silicon Polyurea Rubber Running Track Powłoka natryskowa Przepuszczalna nietoksyczna
| Kolor: | Czerwony lub zielony lub niebieski |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Nietoksyczna silikonowa powłoka natryskowa Dźwiękoszczelna, sportowa bieżnia syntetyczna
| Kolor: | Czerwony lub zielony lub niebieski |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Polimocznik krzemowy |
| Wniosek: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
13mm Laaf Syntetyczny PU Bieżnia Amortyzująca Antypoślizgowa
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |
13mm Sandwich Athletic Bieżnia Wodoodporna Dźwiękoszczelna Antypoślizgowa
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Stadionowa bieżnia z gumy syntetycznej 0,4 MPa Odporna na zużycie
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Bieżnia z czerwonej gumy syntetycznej
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Bieżnia z gumy syntetycznej SBR Przyjazna dla środowiska
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |

