Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
Ścieżka biegowa anty-UV syntetyczna 13mm powłoka pasów startowych
| Gra:: | Lekkoatletyczna bieżnia, lekkoatletyczny pas startowy |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, itp. |
Antykolce PU Runway Flooring Odporny na promieniowanie UV
| Nazwa produktu: | Podłogi PU z powłoką anty UV i kolcami |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji,%: | 38,9 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 1,74 |
Przyjazna dla środowiska gumowa bieżnia EPDM
| Gra:: | Sport i zabawa, bieganie sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track Certyfikat IAAF W każdą pogodę
| Grubość:: | 13mm, lub dostosować na żądanie |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV, antypoślizgowy, amortyzujący |
Plastikowy 13 mm sztuczny tor biegowy, odporny na warunki pogodowe
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm grubość międzynarodowego standardu lub grubość może być dostosowana |
| Poziom ochrony środowiska: | E1 |
Pellety gumowe o barwie przeciw UV do podłogi gumowej EPDM o pojemności 1,5 mm
| Kolor:: | różne jasne kolory |
|---|---|
| Standardowe rozmiary:: | 0,5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Rozpuszczalny metal ciężki: | Nie ma wyjścia. |
Wodoodporna podłoga startowa SPU odporna na warunki atmosferyczne 13mm
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe, wodoodporne, o wysokim odbiciu i antykolce |
SPU Sports Flooring Odporna na warunki atmosferyczne bieżnia o grubości 13 mm
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
SPU Rubber Runway Flooring Wydajne odbicie bufora i trwała wydajność
| Grubość: | 13mm |
|---|---|
| Amortyzacja: | 35,2 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 |
Self Knot Pattern SPU Runway Flooring Wodoodporny dźwięk o wysokim odbiciu
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Grubość: | 13mm |
| Amortyzacja,%: | 35,1 |

