Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
RoHS PU Bieżnicze tory wodoodporne syntetyczne tory sportowe System Sandwich
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Lekkoatletyczna gumowa bieżnia do biegania 13 mm syntetyczna bieżnia do biegania
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Błękitny kolor Odporność na zużycie Sandwich Bieżnia lekkoatletyczna Bieżnia
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
School Not Fade Gumowa bieżnia Amortyzacja Anti Spikes
| Deformacja pionowa: | 1,47 mm |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa (bpn 20 ℃): | 47 |
| Wytrzymałość na rozciąganie, mpa: | 1.11 |
Gumowa bieżnia zewnętrzna SPU z certyfikatem IAAF
| Grubość: | 13mm |
|---|---|
| Amortyzacja: | 35,2 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 |
Gumowa bieżnia typu Sandwich Nietoksyczny wodoodporny dźwiękoszczelny
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne, lekkoatletyka i basen |
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
Gumowa bieżnia z pełnym odbiciem w stylu Pu, wodoodporna dla szkół
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Deformacja pionowa: | 1,37 mm |
Antykolcowa bieżnia PU o wysokiej odporności na promieniowanie UV
| amortyzacja: | >35 |
|---|---|
| wzór:: | powłoka natryskowa |
| wytrzymałość na rozciąganie: | > 0,8 MPa |
Elastyczność PU Bieżnia antypoślizgowa Wygodna 13 mm
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Grubości: | 13 mm |
| Poziom ochrony środowiska: | E1 |
Odporne na promieniowanie UV sportowe bieżnie do biegania z poliuretanu amortyzujące wstrząsy
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |

