Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
Sztuczna trawa wypełniająca Bieżnia IAAF Granulki gumowe Epdm w kolorze zielonym
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
Błękitne gumowe granulki EPDM dla dzieci Plac zabaw dla dzieci bieżnia
| Kolor:: | Niebieski, czerwony, zielony itp. |
|---|---|
| Materiał:: | Kauczuk etylenopropyleno-dieno-terpolimerowy |
| Standardowe rozmiary:: | 00,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, itp. |
Tor do biegania na stadionie zewnętrznym, bieżnia ISO9001 EPDM
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Bieżnia z gumy syntetycznej IAAF Antypoślizgowa bieżnia PU i granulat EPDM Gumowa bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
EPDM PU Binder Okruchy Gumowy klej poliuretanowy Odporny na promieniowanie UV
| Funkcja klejenia:: | Silna przyczepność, dobre wiązanie |
|---|---|
| Podanie:: | podłogi na plac zabaw dla dzieci, bieżnia, podłogi sportowe |
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
EPDM PU Spoiwo SBR Spoiwo Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe
| Funkcja klejenia:: | Silna przyczepność, dobre wiązanie |
|---|---|
| Podanie:: | podłogi na plac zabaw dla dzieci, bieżnia, podłogi sportowe |
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
Podłoga do bieżni IAAF Sportowy plac zabaw Nawierzchnia EPDM Gumowe granulki
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, pomarańczowy, dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Niestandardowe |
Przenoszenie posadzek EPDM Cząstki koloidalne Jednoskładnikowe mieszanie kleju nawierzchniowego
| Kolor: | czerwony zielony lub dostosuj |
|---|---|
| Współczynnik odzysku kompresji: | 98,4 |
| Wartość sprężynowania: | 25mm |
Mokre wlać EPDM Okruchy podłogowe Gumowe spoiwo poliuretanowe PU Spoiwo
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Budowa |
Czerwona laminowana ruchoma gumowa podłoga EPDM Wodoodporna dźwiękoszczelna antypoślizgowa
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Zastosowanie: | tor szkolny i sale gimnastyczne |
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,3 |

