JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd.

  • Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki CN Sports
Ilość pracowników 100~120
Coroczne wyprzedaże 10000000-15000000
Rok założenia 2009
pc Export 80% - 90%

Wprowadzenie

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 0

 

Jiangsu ChangNuo New Materials Co., Ltd została założona w 2009 roku. Jesteśmy jedynym dostawcą materiałów w Chinach dla wysokiej jakości materiałów sportowych, takich jak kort SPU, bieżnia, sztuczna trawa, cząstki gumy, a także angażujemy się w budowę obiektów sportowych. Jest to przedsiębiorstwo high-tech integrujące badania i rozwój, produkcję i sprzedaż nowych materiałów do obiektów sportowych.

 

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 1

 

Nasza firma znajduje się w Liuhe Economic Development Zone, Nanjing City, w prowincji Jiangsu, zajmując powierzchnię 35 000 metrów kwadratowych i powierzchnię zabudowy prawie 15 000 metrów kwadratowych. Firma dąży do rozwoju obiektów sportowych w kraju i za granicą.Współpracuj szeroko ze znanymi przedsiębiorstwami krajowymi, szkołami wyższymi i uczelniami oraz instytucjami naukowo-badawczymi, a także osiągnęli wybitne osiągnięcia w badaniach, rozwoju i produkcji materiałów na boiska sportowe, materiałów wodoodpornych budowlanych oraz materiałów do podłóg komercyjnych i cywilnych.Roczna produkcja materiałów na nawierzchnie sportowe wynosi 50 000 ton, a pozostałych materiałów na podłoże 100 000 ton.

 

Produkty są na wiodącym poziomie krajowym, a niektóre produkty osiągnęły poziom międzynarodowy.Firma przyjmuje zaawansowaną technologię i ścisłe zarządzanie naukowe w celu ustanowienia standardowego systemu jakości ISO9001: 2008, standardowego systemu ochrony środowiska ISO14001:2004 oraz standardowego systemu ochrony zdrowia w miejscu pracy ISO18001:2011 i przebiega przez cały proces zarządzania. Posiadamy certyfikaty IAAF, ITF, ROHS i tak dalej, które zapewniają, że nasze materiały są bezpieczne dla środowiska.

Produkty eksportowane są do 31 województw (miast, powiatów) oraz Europy, Ameryki, Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji Południowo-Wschodniej.

 

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 2

 

Firma stosuje się do zorientowanego na klienta, innowacyjnego rozwoju technologii, aby zapewnić społeczeństwu elastyczne i opłacalne nowe materiały do ​​obiektów sportowych.

Zapewniamy klientom wysokiej jakości obsługę posprzedażową.Dostarczane towary i materiały są w całości produktami legalnymi, spełniającymi potrzeby klientów oraz spełniające krajowe normy kontroli jakości i normy ochrony środowiska.Wyeliminujemy trzy produkty nieproduktowe i podróbki.Surowo wzbronione jest używanie materiałów o niskiej jakości lub niespełniających wymagań projektowych.

 

„Uczciwość zdobywa zaufanie, koncentracja na osiąganiu przyszłości” to filozofia biznesowa firmy i cel dążenia ludzi Changnuo.Będziemy współpracować z kolegami w kraju i za granicą, aby osiągnąć współpracę typu win-win i stworzyć błyskotliwość.

Naszą misją jest „upiększanie środowiska, ochrona ziemi” – ciągłe badania i rozwój nowych materiałów o wysokiej zdolności adaptacyjnej, opłacalnych i przyjaznych dla środowiska.


W przyszłości będziemy trzymać się przekonania o „integracji globalnych zasobów, dzieleniu się ludzką cywilizacją”, zobowiązując się do stania się pierwszorzędnym producentem i dostawcą materiałów sportowych.

 

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 3

 

 

Historia

Jiangsu Changnuo New Material Co., Ltd. została założona w 2009 roku z kapitałem zakładowym w wysokości 20 milionów juanów.Znajduje się w strefie rozwoju gospodarczego Liuhe w mieście Nanjing w prowincji Jiangsu.

 

W 2012 roku produkt przeszedł certyfikację China Environmental Labeling (Dziesięć Pierścieni) i został poddany ścisłej kontroli przez Centrum Nadzoru Jakości Państwowej Administracji Sportowej oraz Centrum Kontroli Biura Kontroli Jakości Jiangsu.Seria produktów firmy uzyskała słynne chińskie, specjalne i wysokiej jakości produkty, certyfikat promocji handlu międzynarodowego oraz honorowy certyfikat ekologicznych produktów ochrony środowiska w prowincji Jiangsu.

 

We wrześniu 2018 roku CN SPORTS uzyskało QCQ przez Generalną Administrację Sportu Chin.Dzięki certyfikacji produktów konsumenci mogą otrzymać racjonalne wskazówki dotyczące konsumpcji, co z kolei zachęca producentów do poprawy ich produktów i jakości.

QCQ jako akceptowany na całym świecie sposób zapewnienia jakości i reputacji, pomaga producentom poprawić jakość produktu i konkurencyjność na rynku, a także jest wygodny dla konsumentów w wyborze produktów o doskonałej wydajności i niezawodnej jakości dzięki certyfikatom certyfikacyjnym i logo.Na tej podstawie CN SPORTS będzie nadal dostarczać klientom nowsze i lepsze produkty, nie ciesząc się zaufaniem wszystkich.

 

W październiku 2018 roku CN SPORTS otrzymało tytuł standardowego redaktora „limitu szkodliwych substancji na powierzchni materiałów syntetycznych w szkolnych obiektach sportowych”

„limit szkodliwych substancji na powierzchni materiałów syntetycznych w szkolnych obiektach sportowych” T/SHHJ000003-2018 to jeden z najbardziej rygorystycznych standardów. CN SPORTS jako standardowy redaktor naczelny pokazuje, że społeczeństwo i przemysł mają o nas wielką afirmację .

 

W latach 2019-2020 produkty zostały zatwierdzone przez China Athletics Association, certyfikaty produktów i obiektów IAAF, pierwszą partię certyfikacji Huaan i wybrane do katalogu zalecanych powierzchni materiałów syntetycznych do szkolnych obiektów sportowych wydanych przez China Education Equipment Industry Association School Oddział Sprzętu Sportowego (2019, 2020).Dostawca materiałów lekkoatletycznych na VII Światowe Igrzyska Wojskowe i II Igrzyska Młodzieży.

 

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 0

Usługa

Jesteśmy jedynym dostawcą materiałów w Chinach dla wysokiej jakości materiałów sportowych, takich jak kort SPU, bieżnia, sztuczna trawa, cząstki gumy, a także angażujemy się w budowę obiektów sportowych.

 

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 0

 

Obsługa czterech głównych usług systemowych:Wsparcie systemu R&D, Wsparcie systemu produkcyjnego, Wsparcie systemu marketingowego, Obsługa systemu posprzedażowego.

 

Wsparcie systemu B+R:

Changnuo Sports posiada Centrum Badawcze Technologii Materiałów Powierzchni Sportowych w Nanjing, które jest zaangażowane w rozwój produktów i innowacje.W ciągu ostatnich dwóch lat wprowadzono na rynek zupełnie nowy produkt z tworzywa sztucznego do systemów pasów startowych, który jest odpowiedni dla całkowicie plastikowych, hybrydowych, kompozytowych i oddychających pasów startowych.W porównaniu z tradycyjnymi produktami nowe produkty mają te same zalety: bardziej przyjazne dla środowiska i bardziej sportowe. Dobra i dłuższa żywotność.

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 1

 

Wsparcie systemu produkcyjnego:

Changnuo Sports ma ustandaryzowaną bazę produkcyjną w pobliżu Narodowego Parku Chemicznego Nanjing.

Zaangażowany w przekształcanie wyników badań i rozwoju w produkty standaryzowane.

Ściśle przestrzegaj krajowych wymagań dotyczących ochrony środowiska i licencji bezpieczeństwa, postępuj zgodnie z nowoczesnym systemem zarządzania produkcją, systemem certyfikacji organu branżowego oraz przeprowadzaj znormalizowane i systematyczne operacje produkcyjne.

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 2

Wsparcie systemu marketingowego:

Changnuo Sports jest właścicielem Centrum Marketingu Materiałów Terenowych Changnuo Sports, które jest zaangażowane w budowanie zespołu marketingowego i budowanie marki Changnuo Plastics.W celu pozyskania potrzeb użytkowników i potrzeb klientów jako źródła, w celu pełnej obsługi użytkowników i obsługi klientów,

Zwiększ ogólną wartość Changnuo Plastics i zwiększ możliwości usługowe Changnuo Plastics.

 

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 3

 

Obsługa posprzedażowa systemu:

Changnuo Sports ma Centrum Usług Budowlanych Changnuo Sports Ground, które jest zaangażowane w usługi techniczne posprzedażowe i usługi budowy obiektów.Sprzedaż materiałów witryny to dopiero początek obsługi Changnuo, a serwis techniczny posprzedażny pokazuje kunszt Changnuo;

Podwójna obsługa materiałów i konstrukcji oraz systematyczna obsługa pomogą użytkownikom i klientom ogarnąć ogólną jakość serwisu.

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 4

 

Nasz zespół

Jiangsu Changnuo New Material Co., Ltd. została założona w 2009 roku z kapitałem zakładowym w wysokości 20 milionów juanów.Znajduje się w Strefie Rozwoju Gospodarczego Liuhe, w mieście Nanjing, w prowincji Jiangsu.Zajmuje powierzchnię 35 000 metrów kwadratowych i ma powierzchnię konstrukcyjną prawie 15 000.Metry kwadratowe.Głównymi obiektami sportowymi firmy są poliuretanowe materiały syntetyczne, głównie klej, gnojowica i inne materiały pasów startowych.Rodzaje pasów startowych to głównie hybrydowe, kompozytowe, oddychające, samołączące się i pełne PU itp. Jest to nowy materiał na obiekty sportowe.Przedsiębiorstwo high-tech integrujące badania i rozwój, produkcję i sprzedaż.

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 0

Changnuo Sports przywiązuje dużą wagę do budowy rezerwowego zespołu talentów centrum badawczego, ustanawia „zorientowany na ludzi” innowacyjny system zarządzania oraz wzmacnia szkolenia i edukację zasobów ludzkich.Zapraszając ekspertów i profesorów, aby skupili się na wyjaśnianiu sytuacji w branży i trendach technologicznych granicznych, nowych materiałach, nowych technologiach, nowych procesach i innej wiedzy, będziemy systematycznie wzmacniać szkolenia talentów biznesowych i naukowych na każdym szczeblu oraz kultywować partia projektowania materiałów, produkcji i zarządzania Talenty w wielu dziedzinach, takich jak aplikacja itp.

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 1

Changnuo Sports jest właścicielem Centrum Marketingu Materiałów Terenowych Changnuo Sports, które jest zaangażowane w budowanie zespołu marketingowego i budowanie marki Changnuo Plastics.W celu uzyskania potrzeb użytkowników i potrzeb klientów jako źródła, w celu kompleksowej obsługi użytkowników i obsługi klientów, zwiększ ogólną wartość Changnuo PU i zwiększ możliwości usługowe Changnuo PU.

 

Changnuo Sports, oparte na profesjonalizmie i duchu kontraktu, jest zaangażowane w zdrowy rozwój chińskiego przemysłu torów plastikowych.Niezwykłą cechą ludzi Changnuo jest posiadanie własnych mocnych stron w branży i spełnianie obietnic.Misją ludzi Changnuo jest wykonywanie swojej pracy dla społeczeństwa i przemysłu.

Chiny JiangSu ChangNuo New Materials Co., Ltd. profil firmy 2

Zostaw wiadomość