Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
Czerwony zielony Epdm Gumowy plac zabaw dla dzieci i wypełnienie sztucznej trawy
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, itp, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Standardowe rozmiary:: | 00,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, na zamówienie |
Jogging Track EPDM Gumowa podłoga Żółta powierzchnia placu zabaw EPDM
| Nazwa produktu:: | Podłogi EPDM, Podłogi z gumy EPDM, Podłogi z granulatu EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu::: | EPDM Mix ze spoiwem PU i ułóż na ziemi |
| Podanie:: | Tor do biegania, boisko do ćwiczeń, boisko do ćwiczeń, sport i plac zabaw |
Odporność na promieniowanie UV Trwała podłoga z gumy EPDM ITF EPDM Płytki podłogowe
| Nazwa produktu:: | Podłogi z gumy EPDM, Podłogi z granulatu EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu::: | Mieszanka EPDM z PU |
| Podanie:: | Tor do biegania, ścieżka spacerowa, boisko fitness, boisko do ćwiczeń, sport i plac zabaw |
Gumowe spoiwo poliuretanowe na mokro Przezroczyste spoiwo EPDM
| Nazwa produktu:: | Klej PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
|---|---|
| Podanie:: | Nawierzchnie bieżni, Powłoki podłóg sportowych, Podłogi na placach zabaw |
| Rodzaj:: | Jednoskładnikowy PU |
EPDM Klej poliuretanowy PU Klej okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
|---|---|
| Podanie:: | podłogi na plac zabaw dla dzieci, bieżnia, podłogi sportowe |
| Funkcja klejenia:: | Silna przyczepność, dobre wiązanie |
Fioletowe granulki gumowe do odporności na kwasy sztucznej murawy
| Materiał:: | Kauczuk etylenopropyleno-dieno-terpolimerowy |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, zielony, żółty, niebieski, pomarańczowy, fioletowy itp. |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |
IAAF Zielona guma EPDM do bieżni sportowej
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM = 1kg: 5,5kg lub 1kg: 6kg |
Odporność na zużycie granulatu gumowego o grubości 4 mm na zewnątrz
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, różne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Rozmiary standardowe:: | 1-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Granulki gumowe EPDM o trwałym kolorze, odporne na promieniowanie UV
| Kolor:: | Niebieski, czerwony, żółty, fioletowy, zielony, różne jasne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | kauczuk terpolimerowy etylenowo-propylenowo-dienowy |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
Boisko do gry na mokro granulki gumowe Odporny materiał nawierzchniowy
| Kolor:: | Czerwony, Błękitny, Pomarańczowy, Gren, różne kolory |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Dekoracja kolorowa, ochrona bezpieczeństwa |
| Standardowe rozmiary:: | 0,5 mm-5,0 mm, 1-4 mm, 0,5-1 mm.1-2 mm.2-4 mm.3-5 mm, 0,5-1 mm 1-2 mm 2-4 mm 3-5 mm, dostosowane |

