Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
IAAF Syntetyczny tor biegowy wszelkiego typu
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
Centrum sportowe RoHS Gumowe bieżnie, tor do biegania IAAF EPDMDM
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Nietoksyczny klej do podłóg sportowych, spoiwo poliuretanowe
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Budowa |
CN-S05H 9mm Kolce do biegania Podłoga na wybiegu PU Antypoślizgowa
| Kolor: | czerwony, zielony żółty i niebieski; |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji: | 39,3 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,62mpa |
Gimnazjum Syntetyczne SPU Podłogi do biegania Ordorless Anti UV
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Dźwiękochłonne podłogi SPU do materiałów podłogowych z bieżnią kanapkową
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
13 mm gumowy tor biegowy zewnętrzny tor biegowy podłogowy
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
13 mm Iaaf Approved EPDM Rubber Granule Self Knot Mixed Type PU Runway Flooring
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Guma EPDM Odporność na warunki atmosferyczne Granulki do biegania Odporne na promieniowanie UV
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |
Płytki gumowe 2,0 MPa Plac zabaw na świeżym powietrzu Antypoślizgowe ISO14001
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |

