Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
Ciepła sprzedaż Iaaf Certyfikowane podłogi dla wszystkich warunków pogodowych z granulatami EPDM
| Materiał: | Granulat EPDM |
|---|---|
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,5% |
| Wartość sprężystości: | 26mm |
Bieżnia z granulatu EPDM, czerwona, poliuretanowa, pełnozalewowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
13 mm granulat EPDM Sandwich PU Athletic Bieżnia dźwiękoszczelna
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
13mm granulat EPDM Sandwich PU Bieżnia do siłowni i stadionu
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Granulki gumowe z zielonego spoiwa poliuretanowego Anty UV na plac zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
Niebieskie maty gumowe do zabaw na świeżym powietrzu Granulki EPDM na mokro
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Kolorowe podłogi gumowe EPDM Wysoka elastyczność
| Nazwa produktu:: | Podłogi z EPDM, podłogi z gumy z EPDM, podłogi z granulatów z EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu:: | EPDM Mieszanie z wiązaczem PU i wybrukowanie podłogi |
| aplikacja:: | Tor biegowy, teren fitness, teren ćwiczeń, teren sportowy i teren zabaw |
Podłogi z gumy EPDM dla dzieci Podłogi z gumy EPDM Jasny kolor
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | EPDM: PU = 1: 5,5 lub 1: 6 |
3mm gumowe granulki EPDM Fitness Plac zabaw Podłogi antypoślizgowe
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM = 1kg: 5,5kg lub 1kg: 6kg |
Elastyczny plac zabaw Gumowy okruch Odporny na promieniowanie UV Nie blaknący Granulki gumowe EPDM
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | EPDM: PU = 1: 5,5 lub 1: 6 |

