Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
Przezroczysty okruch gumowy spoiwo poliuretanowe Jednoskładnikowe spoiwo PU
| Nazwa produktu:: | Klej PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie SBR lub EPDM |
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
Bieżnia Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Polieter MDI
| Nazwa produktu:: | Klej PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie SBR lub EPDM |
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
Plac zabaw Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Bezbarwne spoiwo PU do płytek gumowych
| Nazwa produktu:: | Fabryka bezpośrednio dostarcza spoiwo PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie za pomocą SBR lub EPDM w przypadku nawierzchni na plac zabaw lub bieżnię |
| Surowy materiał:: | MDI, polieter itp. |
13 mm bieżnia PU, bieżnia tartanowa z pełnym systemem PUR
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, grubość na żądanie |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Wodoodporny bieżnia o długości 400 m
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, grubość na zamówienie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Antypoślizgowa bieżnia PU, syntetyczna bieżnia 0,4 MPa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Bieżnia 13mm Sandwich System
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
| Sposoby instalacji: | Naprawiony |
Sandwich System Tartan Track Profesjonalny zewnętrzny gumowy tor biegowy
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
|---|---|
| Funkcja:: | antypoślizgowy |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
Bieżnia RoHS PU, wodoodporna syntetyczna bieżnia sportowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm lub na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Syntetyczny bieżnia IAAF
| Gra:: | Bieganie sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp. |

