Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
Niezła odporność na warunki pogodowe ochrona środowiska PU tor biegowy chiński producent
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Gęstość: | 13 mm |
Materiał z gumy syntetycznej z torów biegowych typu PU z certyfikatem IAAF
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Rozpuszczalnik Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe Ochrona środowiska
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Wydłużenie przy rozciąganiu:: | 103,6% |
Gumowa bieżnia SPU Nietoksyczna grubość 13 mm
| Grubość: | 13 |
|---|---|
| Amortyzacja,%: | 35,6 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 mm |
Syntetyczne poliuretanowe bieżnie lekkoatletyczne na plac zabaw
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Ścieżka biegowa PU z certyfikatem Iaaf
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów, %: | 38,9-40,1 |
Athletic PU Bieżnia sportowa Tartan Plastikowa podłoga sportowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Tartan Plastikowy pas startowy Athletic PU Bieżnia sportowa Podłogi
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Podłogi sportowe Athletic PU Bieżnia Tartan Plastikowy pas startowy
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Gumowa bieżnia do zabaw o grubości 13 mm na zewnątrz
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |

