Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
Różne kolory Trwały kolor granulatu gumowego Epdm Anti UV
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Stosunek mieszania spoiw EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM =1:6 lub 1:5,5 |
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, redukcja szumów, dekoracja kolorami, |
1,5 mm Kolorowa dekoracja EPDM Gumowe granulki Okruchy do bieżni
| Nazwa produktu: | EPDM, guma EPDM, granulaty EPDM |
|---|---|
| Funkcja: | Dekoracja kolorowa, ochrona bezpieczeństwa |
| Zastosowanie: | Plac zabaw, tor biegowy, wypełnienie sztucznej trawy |
Granulki Podłogi gumowe EPDM, Podłogi gumowe na mokro IAAFur
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Zielony kolor Konkurencyjna cena Atrificial Turf Wypełnianie granulatu gumowego Epdm
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Funkcjonować:: | Bezpieczeństwo Ochrona, dekoracja kolorów, redukcja hałasu |
4 mm nietoksyczne granulki gumy EPDM na mokro na miejscu
| Nazwa produktu:: | Granulat EPDM, gumowy granulat EPDM, cząstki EPDM itp |
|---|---|
| Podanie:: | Plac zabaw, boisko sportowe, bieżnia, wypełnienie sztucznej murawy |
| Certyfikaty:: | RoHS, CE ISO9001 i ISO14001, SGS itp. |
Podłoga z gumy EPDM Podłoga do ćwiczeń Park rozrywki
| Materiał:: | Granulki EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Rozmiar:: | 1-4 mm lub na żądanie |
Dźwiękoszczelne podłogi z gumy EPDM, wewnętrzne podłogi do zabaw
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
Park rozrywki Podłogi z gumy EPDM o wysokiej odporności na zużycie
| Materiał: | Granulki EPDM i spoiwo PU |
|---|---|
| Stosunek mieszania: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1: 5,5 lub 1: 6 |
| Kolor: | Zielony, niebieski, czerwony, żółty, czarny. |
Play Park Gumowa podłoga Odporna na ozon Anty UV
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
Nietoksyczne podłogi z gumy EPDM
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |

