Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
Granulki gumowe EPDM 3 mm Anti UV do sztucznej murawy Żółty czerwony niebieski
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja kolorami, ochrona bezpieczeństwa, antypoślizgowość |
Nie blaknący granulat gumowy EPDM Jogging Track Kolorowy EPDM
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
Runway Community Epdm Gumowe podłogi odporne na erozję Odporne na alkalia
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
3mm kolorowe gumowe granulki Ochrona bezpieczeństwa Wysoka elastyczność
| Kolor: | niebieski, błękit nieba |
|---|---|
| Funkcjonować: | Ochrona bezpieczeństwa, odporna na amortyzację |
| Nazwa produktu: | Granulat EPDM, guma EPDM |
Granulki gumowe EPDM o grubości 4 mm, odporne na poduszkę, do bieżni
| Kolor: | niebieski, błękit nieba |
|---|---|
| Funkcjonować: | Ochrona bezpieczeństwa, odporna na amortyzację |
| Nazwa produktu: | Granulat EPDM, guma EPDM |
Plac zabaw dla dzieci EPDM Crumb Rubber Anti UV Ecolastic
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |
1.5mm Plac zabaw EPDM Granule gumy Krągła Recykling tor biegowy
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, itp. |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcja: | Dekoracja podłogi, ochrona bezpieczeństwa |
Tartan Athletic Running Track Granulki gumowe EPDM Niebieski kolor Certyfikat IAAF
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Funkcjonować:: | Bezpieczeństwo Ochrona, dekoracja kolorów, redukcja hałasu |
Sztuczna murawa do biegania Wypełnianie granulatu gumowego EPDM Certyfikat IAAF FIFA
| Kolor:: | różne jasne kolory, można dostosować |
|---|---|
| Stosunek mieszania spoiw EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM =1:6 |
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, dekoracja kolorystyczna, redukcja hałasu |
Bieżnia i plac zabaw Epdm Gumowe granulki Sky Blue Color
| Kolor:: | różne jasne kolory, można dostosować |
|---|---|
| Stosunek mieszania spoiw EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM =1:6 |
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, dekoracja kolorystyczna, redukcja hałasu |

