Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ epdm granules all weather flooring ] mecz 128 produkty.
Wysokiej jakości gumowe granulki EPDM IAAF Level Anti UV do podłóg na placach zabaw
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, zielony, różne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | EPDM-Polimer |
| Standardowe rozmiary:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Płynne gumowe spoiwo poliuretanowe EPDM Granulat Podłogi na plac zabaw
| Struktura materiału:: | 200 kg / beczka / 250 kg / beczka |
|---|---|
| Wartość sprężynowania:: | 26mm |
| Podanie:: | Budynek mieszkalny komercyjny |
Granulki EPDM do biegania z czerwonej gumy na plac zabaw
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
EPDM Granulowana bieżnia PU, bieżnia kanapkowa 13 mm
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
13 mm System Sandwich System Bieżnia EPDM Granulowana powierzchnia nadawcza
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Płaszczyzna biegowa zewnętrzna EPDM WET POUR
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, wodoodporna, antypoślizgowa, dekoracyjna |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp |
| Grubość:: | 13 mm |
Powierzchnia spray-coating podłoga z gumy syntetycznej
| Kolor:: | Czerwony, Niebieski, Żółty, Zielony |
|---|---|
| Wzór:: | Powierzchnia do powlekania natryskowego, powierzchnia nadawcza |
| Grubość:: | 13 mm |
Kolorowe granulki Podłogi gumowe EPDM Dźwiękoszczelne Odporne na promieniowanie UV
| Materiał:: | EPDM, łącznik PU |
|---|---|
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
| Czas realizacji:: | 7-10 dni roboczych |
Granulki gumowe EPDM 0,5 mm do ochrony bezpieczeństwa na placu zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja kolorami, ochrona bezpieczeństwa, antypoślizgowość |
Guma EPDM Odporność na warunki atmosferyczne Granulki do biegania Odporne na alkalia
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |

