Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Odkryty bieżnia IAAF, dźwiękoszczelna bieżnia sportowa
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Ścieżka biegowa PU z certyfikatem Iaaf
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów, %: | 38,9-40,1 |
Wysoka odporność na poślizg Tor biegów sportowych Gładka powierzchnia Gumowy tor biegów
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | wysoki |
13 mm syntetyczny gumowy tor biegowy z PU
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
ISO Syntetyczna Gumowa Trasa Biegowa Dźwiękoodporna Odporna na zużycie Podłoga pasów startowych
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Łatwe czyszczenie na zewnątrz i wodoodporna bieżnia PU Z dobrą obsługą
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Wzór: | Granulat EPDM |
| Deformacja pionowa: | >1,74 |
Prosta i wygodna konstrukcja Bieżnia SPU z certyfikatem Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Dostosowana syntetyczna bieżnia SPU odporna na zużycie o grubości 13 mm
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Wodoodporna podłoga startowa SPU odporna na warunki atmosferyczne 13mm
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe, wodoodporne, o wysokim odbiciu i antykolce |
Certyfikowana bieżnia Iaaf Sandwich System 13 mm na każdą pogodę Odpowiednia
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Trwałe lata: | Ponad dziesięć lat |
| Stosowanie: | wewnątrz i na zewnątrz |

