Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Odporność na promieniowanie UV PU Bieżniczy Szlak Krzemowy Poliurekę Kauczuk Sportowy Szlak Syntetyczny
| Kolor: | Czerwony lub można dostosować |
|---|---|
| Materiały: | Poliurek krzemu |
| Gęstość: | 13 mm lub możesz dostosować |
Czerwona silna odporność na warunki atmosferyczne Podłoga z PU Runway odporna na zużycie
| Kolor: | Czerwony zielony |
|---|---|
| Podanie: | Nieprofesjonalny tor treningowy, sale gimnastyczne, tor szkolny, tor sportowy; |
| Funkcja: | Wysoka amortyzacja, łatwe czyszczenie i konserwacja oraz elastyczna stabilność |
Guma poliuretanowa Athletic Track Anty UV Przyjazny dla środowiska
| grubość: | 14mm |
|---|---|
| amortyzacja: | >35% |
| stopień tarcia: | 0,56 |
Utwór sportowy z gumy poliuretanowej Anty UV Przyjazny dla środowiska
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Guma EPDM Odporność na warunki atmosferyczne Granulki do biegania Odporne na promieniowanie UV
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |
Utwór sportowy z gumy anty UV
| Gra:: | Athletic Running Track Flooring |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub niestandardowa grubość |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
EPDM PU Binder Okruchy Gumowy klej poliuretanowy Odporny na promieniowanie UV
| Funkcja klejenia:: | Silna przyczepność, dobre wiązanie |
|---|---|
| Podanie:: | podłogi na plac zabaw dla dzieci, bieżnia, podłogi sportowe |
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
Nie blaknący granulat gumowy EPDM Jogging Track Kolorowy EPDM
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
Runway Community Epdm Gumowe podłogi odporne na erozję Odporne na alkalia
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
Przyjazny dla środowiska syntetyczny tor lekkoatletyczny z certyfikatem IAAF
| Zastosowanie: | Bieżnia lekkoatletyczna, bieżnia i boisko sportowe |
|---|---|
| Kolor: | czerwony, niebieski, zielony itp. |
| Użycie: | Wewnątrz i na zewnątrz |

