Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Podłoga do bieżni IAAF Sportowy plac zabaw Nawierzchnia EPDM Gumowe granulki
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, pomarańczowy, dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Niestandardowe |
Podłogi dla tras biegowych z anty-UV PU z gumy SBR
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Ekologiczne syntetyczne podłogi sportowe 1.12Mpa Publiczna bieżnia
| Wartość przeciwpoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Grubość:: | 13 mm lub niestandardowe |
400m PU Running Track 1,12Mpa Full PU Sandwich Systems Płyty startowe
| Kolor: | czerwony, niebieski, żółty, zielony, można dostosować |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa:: | >56 |
| Wydłużenie przy rozciąganiu: | > 46% |
Odporne na promieniowanie UV sportowe bieżnie do biegania z poliuretanu amortyzujące wstrząsy
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Sztuczna trawa wypełniająca Bieżnia IAAF Granulki gumowe Epdm w kolorze zielonym
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
Stadion Syntetyczny PU Biegowy Tor 0,4Mpa Odporność na zużycie Z Certyfikatem IAAF
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Tor do biegania na stadionie zewnętrznym, bieżnia ISO9001 EPDM
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Centrum sportowe RoHS Gumowe bieżnie, tor do biegania IAAF EPDMDM
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
1,5 mm Kolorowa dekoracja EPDM Gumowe granulki Okruchy do bieżni
| Nazwa produktu: | EPDM, guma EPDM, granulaty EPDM |
|---|---|
| Funkcja: | Dekoracja kolorowa, ochrona bezpieczeństwa |
| Zastosowanie: | Plac zabaw, tor biegowy, wypełnienie sztucznej trawy |

