Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Błękitny kolor Odporność na zużycie Sandwich Bieżnia lekkoatletyczna Bieżnia
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
13 mm Bieżnia sportowa w kolorze błękitnym Sandwich Wodoodporna
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
CE Polyuretanowa trasa biegowa 13 mm Syntetyczna trasa biegowa podłoga pasów startowych
| Gra:: | Podłogi sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >40% |
13mm Sandwich Athletic Bieżnia Wodoodporna Dźwiękoszczelna Antypoślizgowa
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Dźwiękochłonne podłogi SPU do materiałów podłogowych z bieżnią kanapkową
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Bieżnia z gumy syntetycznej IAAF Antypoślizgowa bieżnia PU i granulat EPDM Gumowa bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Gumowa bieżnia typu Sandwich Nietoksyczny wodoodporny dźwiękoszczelny
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne, lekkoatletyka i basen |
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
Bieżnia z czerwonej gumy syntetycznej
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Bieżnia z gumy syntetycznej SBR Przyjazna dla środowiska
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Antykolcowa bieżnia PU o wysokiej odporności na promieniowanie UV
| amortyzacja: | >35 |
|---|---|
| wzór:: | powłoka natryskowa |
| wytrzymałość na rozciąganie: | > 0,8 MPa |

