Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Łatwa konserwacja odporna na promieniowanie UV Gumo syntetyczne
| Amortyzacja: | wysoki |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Odporność na czynniki atmosferyczne: | - Tak, tak. |
Powierzchnia spray-coating podłoga z gumy syntetycznej
| Kolor:: | Czerwony, Niebieski, Żółty, Zielony |
|---|---|
| Wzór:: | Powierzchnia do powlekania natryskowego, powierzchnia nadawcza |
| Grubość:: | 13 mm |
Gumowa bieżnia ISSS Odporna na ogień, zdrowa podłoga sportowa
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
|---|---|
| Deformacja pionowa: | 1,43 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 1,06 |
Wysoka wytrzymałość Gładki, sportowy, gumowy tor biegowy z dobrą obsługą
| Gęstość: | 13 mm |
|---|---|
| Odporność na ogień: | - Tak, tak. |
| Amortyzacja: | wysoki |
ISSS Bezszwowe poliuretanowe podłogi sportowe Antypoślizgowa bieżnia sportowa
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
SPU Self Knot Odporna na zużycie gumowa bieżnia Anti Spike
| Grubość: | 13 |
|---|---|
| Odporność ogniowa, poziom: | 1 (średnica miejsca spalania <38mm) |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 130 |
Ochrona środowiska Ścieżka biegowa Spu z certyfikatem RoHS
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | 35,8% |
School Not Fade Gumowa bieżnia Amortyzacja Anti Spikes
| Deformacja pionowa: | 1,47 mm |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa (bpn 20 ℃): | 47 |
| Wytrzymałość na rozciąganie, mpa: | 1.11 |
Łatwa w budowie i odporna na warunki atmosferyczne nawierzchnia bieżni / pasa startowego z PU
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
|---|---|
| Materiał: | poliuretan |
| Amortyzacja: | 38,9-40,1 |
Ścieżka biegowa typu Sandwich Self Knot dla dowolnego rodzaju miejsc treningowych do lekkoatletyki
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |
| Grubość: | 13 mm |

