Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Łatwa konstrukcja bieżni z PU, odporna na promieniowanie UV, spełnia standardy Iaaf
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
|---|---|
| Materiał: | poliuretan |
| Grubość: | 13 mm |
Gumowa bieżnia 13 mm, nietoksyczny czerwony bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Gumowa bieżnia zewnętrzna SPU z certyfikatem IAAF
| Grubość: | 13mm |
|---|---|
| Amortyzacja: | 35,2 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 |
Wysoka odporność na zużycie Odporność na warunki atmosferyczne Podłoga z PU Runway 13 mm
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Środowiskowy: | Bez zapachu, nietoksyczny |
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa: | 0,8 |
Dźwiękoodporny anty-UV sztuczny tor biegowy podłogowy gumowy tor biegowy
| Gra:: | Podłogi na torze biegowym |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Brak blaknięcia podłóg na torze wyścigowym Ochrona środowiska
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Odkształcenie pionowe:: | 1.48 |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Syntetyczne poliuretanowe bieżnie lekkoatletyczne na plac zabaw
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Materiał z gumy syntetycznej z torów biegowych typu PU z certyfikatem IAAF
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Odporny na zużycie PU Podłogi biegowe o wysokiej absorpcji wstrząsów
| Kolor: | Czerwony, zielony. |
|---|---|
| Zastosowanie: | Niewykwalifikowane tory treningowe, gimnastyki, tory szkolne, tory sportowe |
| Cechy: | Wysoka amortyzacja, łatwe czyszczenie i konserwacja oraz elastyczna stabilność |
Powłoka natryskowa Gumowa bieżnia sportowa o grubości 13 mm dla szkół
| Kolor: | Czerwony, zielony lub niebieski |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Grubość: | 13 mm lub możesz dostosować |

