Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
1,5 mm Kolorowa dekoracja EPDM Gumowe granulki Okruchy do bieżni
| Nazwa produktu: | EPDM, guma EPDM, granulaty EPDM |
|---|---|
| Funkcja: | Dekoracja kolorowa, ochrona bezpieczeństwa |
| Zastosowanie: | Plac zabaw, tor biegowy, wypełnienie sztucznej trawy |
Stadionowa bieżnia z gumy syntetycznej 0,4 MPa Odporna na zużycie
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Stadion Gumowy Tor Biegowy PU Tor Biegowy IAAF Certyfikat Nie toksyczny
| Gra:: | Sport i zabawa, bieganie sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
10mm gumowa bieżnia odporna na zużycie Kolorowa powierzchnia EPDM
| Grubość:: | 10 mm |
|---|---|
| Kolor::: | Dostosowane |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Gumowa bieżnia do zabaw o grubości 13 mm na zewnątrz
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
0,4 MPa Odporna na zużycie bieżnia z gumy syntetycznej na stadion
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Syntetyczny bieżnia ITF, nietoksyczny sportowy bieżnia
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Lekkoatletyczna gumowa bieżnia do biegania 13 mm syntetyczna bieżnia do biegania
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Przyjazna dla środowiska gumowa bieżnia EPDM
| Gra:: | Sport i zabawa, bieganie sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
Antystatyczna syntetyczna bieżnia wodoodporna odporna na warunki atmosferyczne
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Sposoby instalacji: | Naprawił |

