Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Polyuretanowy przepuszczalny tor biegowy z gumy 13 mm
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | 38,9%-40,1% |
Grubość 13 mm Odporność na zużycie Sandwich Bieżnia Lekkoatletyka Bieżnia
| Grubość: | 13 mm |
|---|---|
| Kolor: | Zielony/Czerwony/Niebieski/Żółty |
| Materiał: | poliuretan |
Silikonowa bieżnia poliuretanowa na każdą pogodę o dobrym wyglądzie
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Deformacja pionowa: | 1.48 |
Zewnętrzna, wygodna, odporna na warunki atmosferyczne podłoga do kortu tenisowego Spu z Itf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/niebieski/szary |
| Grubość: | 3mm-10mm |
Gumowa bieżnia z pełnym odbiciem w stylu Pu, wodoodporna dla szkół
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Deformacja pionowa: | 1,37 mm |
Gumowa bieżnia o wysokiej odporności na promieniowanie UV RoHS Nietoksyczny 13 mm
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe i wysokie odbicie |
Łatwa konstrukcja bieżni Spu z certyfikatem Iaaf
| Materiał: | Silikonowy poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Gumowa bieżnia SPU Nietoksyczna grubość 13 mm
| Grubość: | 13 |
|---|---|
| Amortyzacja,%: | 35,6 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 mm |
Silicon Polyurea Rubber Running Track Powłoka natryskowa Przepuszczalna nietoksyczna
| Kolor: | Czerwony lub zielony lub niebieski |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Międzynarodowa Standardowa Gumowa Bieżnia Sportowa PU 13mm
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Wzór: | Granulat EPDM |
| Deformacja pionowa: | >1,74 |

