Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Publiczna bieżnia Full Pour, szkolna bieżnia sportowa
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Odkształcenie pionowe:: | 1.48 |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
8 mm Szkoła średnia Bieżniczka wodoodporna Absorpcja wstrząsów Bieżniczka
| Gra:: | Pas startowy |
|---|---|
| Grubość:: | 8 mm, 10 mm, 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Polyuretanowy publiczny szlak biegowy 10 mm zewnętrzny szlak biegowy
| Gra:: | Polyuretanowy tor biegowy |
|---|---|
| Grubość:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >40% |
Sztuczna murawa do biegania Wypełnianie granulatu gumowego EPDM Certyfikat IAAF FIFA
| Kolor:: | różne jasne kolory, można dostosować |
|---|---|
| Stosunek mieszania spoiw EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM =1:6 |
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, dekoracja kolorystyczna, redukcja hałasu |
Bieżnia i plac zabaw Epdm Gumowe granulki Sky Blue Color
| Kolor:: | różne jasne kolory, można dostosować |
|---|---|
| Stosunek mieszania spoiw EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM =1:6 |
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, dekoracja kolorystyczna, redukcja hałasu |
Gumowa bieżnia z CE PU Odporność na warunki pogodowe Sandwich System Bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
13 mm granulat EPDM Sandwich PU Athletic Bieżnia dźwiękoszczelna
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
13mm granulat EPDM Sandwich PU Bieżnia do siłowni i stadionu
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Tartan Athletic Running Track Granulki gumowe EPDM Niebieski kolor Certyfikat IAAF
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Funkcjonować:: | Bezpieczeństwo Ochrona, dekoracja kolorów, redukcja hałasu |
Bieżnia Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Polieter MDI
| Nazwa produktu:: | Klej PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie SBR lub EPDM |
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |

