Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Centrum sportowe Syntetyczna bieżnia do biegania Czerwona bieżnia stadionowa
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
Granulki gumowe EPDM o grubości 4 mm, odporne na poduszkę, do bieżni
| Kolor: | niebieski, błękit nieba |
|---|---|
| Funkcjonować: | Ochrona bezpieczeństwa, odporna na amortyzację |
| Nazwa produktu: | Granulat EPDM, guma EPDM |
Wodoszczelny syntetyczny tor biegowy podłogi przeciwlętowe
| Gra:: | Podłogi na torze biegowym |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Gumowy teren zabaw Szlak biegowy 13 mm Szkoła Szlak biegowy System kanapkowy
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
13 mm bieżnia PU, bieżnia tartanowa z pełnym systemem PUR
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, grubość na żądanie |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Wodoodporny bieżnia o długości 400 m
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, grubość na zamówienie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
8 mm Szkoła średnia Bieżniczka wodoodporna Absorpcja wstrząsów Bieżniczka
| Gra:: | Pas startowy |
|---|---|
| Grubość:: | 8 mm, 10 mm, 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Ekologiczny szyntetyczny tor biegowy IAAF
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Uczelnia IAAF PU Bieżniczy tor antystatyczny Przyjazna środowisku podłoga pasów startowych
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Antypoślizgowa bieżnia PU, syntetyczna bieżnia 0,4 MPa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |

