Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Ścieżka biegowa anty-UV syntetyczna 13mm powłoka pasów startowych
| Gra:: | Lekkoatletyczna bieżnia, lekkoatletyczny pas startowy |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, itp. |
Bieżnia 13mm Sandwich System
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
| Sposoby instalacji: | Naprawiony |
Dźwiękoszczelna bieżnia z EPDM, bieżnia sportowa 13 mm
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Guma EPDM Odporność na warunki atmosferyczne Granulki do biegania Odporne na alkalia
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |
Poliuretanowa bieżnia do biegania lekkoatletycznego z gumy syntetycznej
| Zastosowanie:: | Syntetyczne tory i boiska sportowe |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp |
| Rodzaj:: | Bieżnia lekkoatletyczna z gumy PU |
Syntetyczna bieżnia sportowa na każdą pogodę 13 mm Powłoka natryskowa Gumowa wykładzina podłogowa na bieżni do biegania
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, zielony. |
|---|---|
| Materiały:: | PU |
| Benzyn: | Nie ma wyjścia. |
Płaszczyzna biegowa zewnętrzna EPDM WET POUR
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, wodoodporna, antypoślizgowa, dekoracyjna |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp |
| Grubość:: | 13 mm |
Gumowe podłogi pasów biegowych
| Gra:: | Lekkoatletyczna bieżnia, lekkoatletyczny pas startowy |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, żółty, zielony |
Wodoszczelny syntetyczny tor biegowy podłogi przeciwlętowe
| Gra:: | Podłogi na torze biegowym |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |

