Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
3 mm epoksydowa powłoka podłogowa z powłoką polimocznikową odporna na ścieranie
| Materiał:: | Polimocznik epoksydowy |
|---|---|
| Żywotność:: | 10 lat |
| Główny surowiec:: | Materiał epoksydowy |
Play Park Gumowa podłoga Odporna na ozon Anty UV
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
Bezszwowe podłogi epoksydowe na parkingu, wodoodporność czarna epoksydowa podłoga garażowa
| Materiał:: | Polimocznik epoksydowy |
|---|---|
| Żywotność:: | 5 lat |
| Znak towarowy:: | CN Sports |
Niebieska podłoga SPU, wewnętrzna podłoga do koszykówki 2,3 mm
| Funkcjonować:: | Piękna dekoracja, dźwiękoszczelna, bezpieczna ochrona |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe Vairoud, boisko sportowe, gra sportowa |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska, na każdą pogodę |
Podłogi SPU na każdą pogodę, wodoodporne syntetyczne podłogi do koszykówki
| Funkcjonować:: | Bezpieczna ochrona, piękna dekoracja |
|---|---|
| Podanie:: | Gra sportowa, boisko do koszykówki, kort tenisowy |
| Funkcja:: | Na każdą pogodę, anty-uv, przyjazne dla środowiska |
RoHS Outdoor Sports Court Podłogi Odporne na wodę, nietoksyczne podłogi do kortów tenisowych
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
CN-S02 Wysoka przyczepność i odporność na warunki atmosferyczne System kortów tenisowych SPU i ochrona stawów podłóg sportowców
| Materiał: | Polimocznik krzemu |
|---|---|
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Wodoodporny, dźwiękoszczelny i odporny na zarysowania kort tenisowy z polimocznika krzemowego dla szkół
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
Niebieski syntetyczny kort tenisowy Akrylowa odporność na zużycie powierzchni
| Odkształcenie pionowe:: | 2,3 mm |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu:: | 857 |
| Wartość odbicia:: | 88 |
TB-205T Odporna warstwa SPU Podłogi sportowe do tenisa dla szkół
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
| Gwarancja: | 5 lat |

