Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track Certyfikat IAAF W każdą pogodę
| Grubość:: | 13mm, lub dostosować na żądanie |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV, antypoślizgowy, amortyzujący |
System warstwowy Certyfikowana przez IAAF nawierzchnia do boisk sportowych z gumy do biegania
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV/przeciwpoślizgowy, poduszkowy odbiór |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
Podłogi epoksydowe o wysokiej wytrzymałości na parkingu Odporne na ścieranie
| Kolor: | czerwony i grren lub możesz dostosować |
|---|---|
| Funkcjonować: | Wysoka odporność na toczenie, wodoodporność |
| Grubość: | 3-8mm |
Gimnazjum Syntetyczne SPU Podłogi do biegania Ordorless Anti UV
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Niezła odporność na warunki pogodowe ochrona środowiska PU tor biegowy chiński producent
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Gęstość: | 13 mm |
Kort tenisowy Spu Podłogi odporne na warunki atmosferyczne wodoodporne dźwiękoszczelne
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Sandwich System Tartan Track Profesjonalny zewnętrzny gumowy tor biegowy
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
|---|---|
| Funkcja:: | antypoślizgowy |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
Wysoki odbiór powłoka akrylowa wszelkiego rodzaju użytkowanie dla każdej pogody
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | zielony/czerwony/szary/niebieski/fioletowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 857% |
Green Car Park Podłogi epoksydowe, antypoślizgowe podłogi polimocznikowe na każdą pogodę
| Materiał:: | Polimocznik epoksydowy |
|---|---|
| Żywotność:: | 8 lat |
| Główny surowiec:: | Materiał epoksydowy |
Self Knot Pattern SPU Runway Flooring Wodoodporny dźwięk o wysokim odbiciu
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Grubość: | 13mm |
| Amortyzacja,%: | 35,1 |

