Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Nietoksyczne podłogi z gumy EPDM
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Kolorowe podłogi gumowe EPDM Wysoka elastyczność
| Nazwa produktu:: | Podłogi z EPDM, podłogi z gumy z EPDM, podłogi z granulatów z EPDM |
|---|---|
| Struktura produktu:: | EPDM Mieszanie z wiązaczem PU i wybrukowanie podłogi |
| aplikacja:: | Tor biegowy, teren fitness, teren ćwiczeń, teren sportowy i teren zabaw |
3.1mpa silikonowe podłogi do kortów tenisowych PU
| Materiał: | polimocznik krzemu, |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Czerwona laminowana ruchoma gumowa podłoga EPDM Wodoodporna dźwiękoszczelna antypoślizgowa
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Zastosowanie: | tor szkolny i sale gimnastyczne |
| Szybkość odzyskiwania kompresji: | 98,3 |
Dźwiękoszczelne podłogi z gumy EPDM, wewnętrzne podłogi do zabaw
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Zawartość granulatu gumowego:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35% itd. |
Granulki Podłogi gumowe EPDM, Podłogi gumowe na mokro IAAFur
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Niebieskie maty gumowe do zabaw na świeżym powietrzu Granulki EPDM na mokro
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Płytki gumowe 2,0 MPa Plac zabaw na świeżym powietrzu Antypoślizgowe ISO14001
| Materiał:: | EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
6mm 3,0mpa Wytrzymałość na rozciąganie Silicon PU Kort tenisowy Podłoga
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
|---|---|
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
| Gwarancja: | 5 lat |
Boisko do koszykówki Boisko do gry w koszykówkę Konkurs SPU Flooring
| Funkcjonować:: | Piękna dekoracja, dźwiękoszczelna, bezpieczna ochrona |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe Vairoud, plac zabaw, gra sportowa |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, ekologiczny, na każdą pogodę |

