Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Plac zabaw Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Bezbarwne spoiwo PU do płytek gumowych
| Nazwa produktu:: | Fabryka bezpośrednio dostarcza spoiwo PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie za pomocą SBR lub EPDM w przypadku nawierzchni na plac zabaw lub bieżnię |
| Surowy materiał:: | MDI, polieter itp. |
4 mm nietoksyczne granulki gumy EPDM na mokro na miejscu
| Nazwa produktu:: | Granulat EPDM, gumowy granulat EPDM, cząstki EPDM itp |
|---|---|
| Podanie:: | Plac zabaw, boisko sportowe, bieżnia, wypełnienie sztucznej murawy |
| Certyfikaty:: | RoHS, CE ISO9001 i ISO14001, SGS itp. |
3mm gumowe granulki EPDM Fitness Plac zabaw Podłogi antypoślizgowe
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM = 1kg: 5,5kg lub 1kg: 6kg |
Wysokiej jakości gumowe granulki EPDM IAAF Level Anti UV do podłóg na placach zabaw
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, zielony, różne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | EPDM-Polimer |
| Standardowe rozmiary:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Boisko do gry na mokro granulki gumowe Odporny materiał nawierzchniowy
| Kolor:: | Czerwony, Błękitny, Pomarańczowy, Gren, różne kolory |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Dekoracja kolorowa, ochrona bezpieczeństwa |
| Standardowe rozmiary:: | 0,5 mm-5,0 mm, 1-4 mm, 0,5-1 mm.1-2 mm.2-4 mm.3-5 mm, 0,5-1 mm 1-2 mm 2-4 mm 3-5 mm, dostosowane |
Granulki gumowe EPDM o trwałym kolorze, odporne na promieniowanie UV
| Kolor:: | Niebieski, czerwony, żółty, fioletowy, zielony, różne jasne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | kauczuk terpolimerowy etylenowo-propylenowo-dienowy |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm. 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4mm, per request |
Podłogi z gumy EPDM dla dzieci Podłogi z gumy EPDM Jasny kolor
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, dostosuj |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | EPDM: PU = 1: 5,5 lub 1: 6 |
Rozpuszczalnik Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe Ochrona środowiska
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Wydłużenie przy rozciąganiu:: | 103,6% |
Płynne gumowe spoiwo poliuretanowe EPDM Granulat Podłogi na plac zabaw
| Struktura materiału:: | 200 kg / beczka / 250 kg / beczka |
|---|---|
| Wartość sprężynowania:: | 26mm |
| Podanie:: | Budynek mieszkalny komercyjny |
Podłoga z gumy EPDM Podłoga do ćwiczeń Park rozrywki
| Materiał:: | Granulki EPDM, spoiwo PU |
|---|---|
| Proporcje mieszania:: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1 kg: 5,5 kg lub 1 kg: 6 kg |
| Rozmiar:: | 1-4 mm lub na żądanie |

