Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
1.5mm Plac zabaw EPDM Granule gumy Krągła Recykling tor biegowy
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, itp. |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcja: | Dekoracja podłogi, ochrona bezpieczeństwa |
Błękitne gumowe granulki EPDM dla dzieci Plac zabaw dla dzieci bieżnia
| Kolor:: | Niebieski, czerwony, zielony itp. |
|---|---|
| Materiał:: | Kauczuk etylenopropyleno-dieno-terpolimerowy |
| Standardowe rozmiary:: | 00,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, itp. |
IAAF Zielona guma EPDM do bieżni sportowej
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM = 1kg: 5,5kg lub 1kg: 6kg |
Dźwiękoszczelne podłogi sportowe PU o wysokiej absorpcji uderzeń w każdą pogodę
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Odporny na poślizg parking Epoksydowa podłoga Odporna na warunki atmosferyczne
| Materiał:: | Polimocznik epoksydowy |
|---|---|
| Żywotność:: | 8 lat |
| Główny surowiec:: | Żywica epoksydowa |
Plac zabaw Jogging Track Flooring Na bazie poliuretanu na bazie cementu
| Grubość:: | 8MM-13mm |
|---|---|
| Baza:: | Cement lub smoła |
| Czas dostawy:: | 15-20 dni roboczych |
Syntetyczny tor do joggingu na plac zabaw Przyjazny dla środowiska
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35,8% |
0,8Mpa Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe do granulek EPDM bieżni
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Nazwa produktu:: | Spoiwo poliuretanowe do granulatu gumowego, bieżni, granulatu EPDM |
Syntetyczne sportowe podłogi sportowe IAAF Sandwich Rubber Running Track
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Trwałe/odporne na promieniowanie UV/antypoślizgowe |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
Antykolce PU Runway Flooring Odporny na promieniowanie UV
| Nazwa produktu: | Podłogi PU z powłoką anty UV i kolcami |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji,%: | 38,9 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 1,74 |

