Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Nietoksyczna silikonowa powłoka natryskowa Dźwiękoszczelna, sportowa bieżnia syntetyczna
| Kolor: | Czerwony lub zielony lub niebieski |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Polimocznik krzemowy |
| Wniosek: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Park rozrywki Podłogi z gumy EPDM o wysokiej odporności na zużycie
| Materiał: | Granulki EPDM i spoiwo PU |
|---|---|
| Stosunek mieszania: | Spoiwo PU: granulka EPDM = 1: 5,5 lub 1: 6 |
| Kolor: | Zielony, niebieski, czerwony, żółty, czarny. |
Wysoka odporność na zużycie Crystal Road Flooring Anti Skiding
| Kolor: | Zielony i czerwony |
|---|---|
| Materiał: | polimocznik |
| Funkcjonować: | trwała i prosta konstrukcja oraz ochrona środowiska materiału wodnego |
SPU Rubber Runway Flooring Wydajne odbicie bufora i trwała wydajność
| Grubość: | 13mm |
|---|---|
| Amortyzacja: | 35,2 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 |
Zielony kolor Konkurencyjna cena Atrificial Turf Wypełnianie granulatu gumowego Epdm
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Funkcjonować:: | Bezpieczeństwo Ochrona, dekoracja kolorów, redukcja hałasu |
Odporność na zużycie granulatu gumowego o grubości 4 mm na zewnątrz
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, różne kolory |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Rozmiary standardowe:: | 1-4 mm lub zgodnie z wymaganiami |
Fioletowe granulki gumowe do odporności na kwasy sztucznej murawy
| Materiał:: | Kauczuk etylenopropyleno-dieno-terpolimerowy |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, zielony, żółty, niebieski, pomarańczowy, fioletowy itp. |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |
Elastyczny plac zabaw Gumowy okruch Odporny na promieniowanie UV Nie blaknący Granulki gumowe EPDM
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, różne jasne kolory do wyboru |
|---|---|
| Materiał:: | Polimer EPDM |
| Proporcje mieszania spoiwa EPDM i PU: | EPDM: PU = 1: 5,5 lub 1: 6 |
Czerwony zielony Epdm Gumowy plac zabaw dla dzieci i wypełnienie sztucznej trawy
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, itp, można dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | Wiązacz PU: EPDM = 1: 6 lub 1:5.5 |
| Standardowe rozmiary:: | 00,5-1,5 mm, 1-4 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, na zamówienie |
Kolorowe granulki Podłogi gumowe EPDM Dźwiękoszczelne Odporne na promieniowanie UV
| Materiał:: | EPDM, łącznik PU |
|---|---|
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
| Czas realizacji:: | 7-10 dni roboczych |

