Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ weather resistant running track ] mecz 269 produkty.
Nietoksyczne płytki podłogowe do parkowania samochodów odporne na zarysowania
| Materiał:: | Polimocznik epoksydowy |
|---|---|
| Żywotność:: | 8 lat |
| Główny surowiec:: | Żywica epoksydowa |
EPDM PU Spoiwo SBR Spoiwo Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe
| Funkcja klejenia:: | Silna przyczepność, dobre wiązanie |
|---|---|
| Podanie:: | podłogi na plac zabaw dla dzieci, bieżnia, podłogi sportowe |
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
3mm kolorowe gumowe granulki Ochrona bezpieczeństwa Wysoka elastyczność
| Kolor: | niebieski, błękit nieba |
|---|---|
| Funkcjonować: | Ochrona bezpieczeństwa, odporna na amortyzację |
| Nazwa produktu: | Granulat EPDM, guma EPDM |
Przezroczysty okruch gumowy spoiwo poliuretanowe Jednoskładnikowe spoiwo PU
| Nazwa produktu:: | Klej PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie SBR lub EPDM |
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
Granulki gumowe z zielonego spoiwa poliuretanowego Anty UV na plac zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski i tak dalej, mogą sprawdzić kartę kolorów |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja podłóg, ochrona bezpieczeństwa |
Granulki gumowe EPDM 0,5 mm do ochrony bezpieczeństwa na placu zabaw
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja kolorami, ochrona bezpieczeństwa, antypoślizgowość |
Plac zabaw dla dzieci EPDM Crumb Rubber Anti UV Ecolastic
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Kolor dekoracji, ochrona bezpieczeństwa |
Różne kolory Trwały kolor granulatu gumowego Epdm Anti UV
| Kolor:: | różne jasne kolory do wyboru, można dostosować |
|---|---|
| Stosunek mieszania spoiw EPDM i PU: | Spoiwo PU: EPDM =1:6 lub 1:5,5 |
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, redukcja szumów, dekoracja kolorami, |
Granulki gumowe EPDM 3 mm Anti UV do sztucznej murawy Żółty czerwony niebieski
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy itp. Można dostosować |
|---|---|
| Standardowy rozmiar: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 0,5-2,5 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcjonować: | Dekoracja kolorami, ochrona bezpieczeństwa, antypoślizgowość |
EPDM Klej poliuretanowy PU Klej okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
|---|---|
| Podanie:: | podłogi na plac zabaw dla dzieci, bieżnia, podłogi sportowe |
| Funkcja klejenia:: | Silna przyczepność, dobre wiązanie |

