Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
Odporne na promieniowanie UV sportowe bieżnie do biegania z poliuretanu amortyzujące wstrząsy
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Grubość 13 mm Odporność na zużycie Sandwich Bieżnia Lekkoatletyka Bieżnia
| Grubość: | 13 mm |
|---|---|
| Kolor: | Zielony/Czerwony/Niebieski/Żółty |
| Materiał: | poliuretan |
Stadion Gumowy Tor Biegowy PU Tor Biegowy IAAF Certyfikat Nie toksyczny
| Gra:: | Sport i zabawa, bieganie sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
13 mm granulat EPDM Sandwich PU Athletic Bieżnia dźwiękoszczelna
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Błękitny kolor Odporność na zużycie Sandwich Bieżnia lekkoatletyczna Bieżnia
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Polyuretanowy publiczny szlak biegowy 10 mm zewnętrzny szlak biegowy
| Gra:: | Polyuretanowy tor biegowy |
|---|---|
| Grubość:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >40% |
13mm Sandwich Athletic Bieżnia Wodoodporna Dźwiękoszczelna Antypoślizgowa
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Iaaf zatwierdził gumowy tor biegowy na 400 metrów
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
ISSS Bezszwowe poliuretanowe podłogi sportowe Antypoślizgowa bieżnia sportowa
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Athletic PU Bieżnia sportowa Tartan Plastikowa podłoga sportowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |

