Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
Podłogi sportowe Athletic PU Bieżnia Tartan Plastikowy pas startowy
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Poliuretanowa bieżnia do biegania lekkoatletycznego z gumy syntetycznej
| Zastosowanie:: | Syntetyczne tory i boiska sportowe |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp |
| Rodzaj:: | Bieżnia lekkoatletyczna z gumy PU |
Stadion Syntetyczny PU Biegowy Tor 0,4Mpa Odporność na zużycie Z Certyfikatem IAAF
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Lekkoatletyczna gumowa bieżnia do biegania 13 mm syntetyczna bieżnia do biegania
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Bieżnia z czerwonej gumy syntetycznej
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Spoiwo EPDM SBR PU, spoiwo poliuretanowe do bieżni
| Funkcja wiązania:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Plac zabaw, szkoła, komercyjny budynek mieszkalny |
Wodoodporne gumowe spoiwo poliuretanowe do bieżni
| Funkcja graniczna: | klej strukturalny |
|---|---|
| morfologia: | emulsja wodna |
| Podanie: | plac zabaw, szkoła, komercyjny budynek mieszkalny |
Bieżnia z granulatu EPDM, czerwona, poliuretanowa, pełnozalewowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
RoHS PU Bieżnicze tory wodoodporne syntetyczne tory sportowe System Sandwich
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Bieżnia RoHS PU, wodoodporna syntetyczna bieżnia sportowa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm lub na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |

