Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
Płaszczyzna biegowa zewnętrzna EPDM WET POUR
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, wodoodporna, antypoślizgowa, dekoracyjna |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp |
| Grubość:: | 13 mm |
Ochrona środowiska Ścieżka biegowa Spu z certyfikatem RoHS
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | 35,8% |
Ścieżka biegowa typu Sandwich Self Knot dla dowolnego rodzaju miejsc treningowych do lekkoatletyki
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |
| Grubość: | 13 mm |
Antykolcowa bieżnia PU o wysokiej odporności na promieniowanie UV
| amortyzacja: | >35 |
|---|---|
| wzór:: | powłoka natryskowa |
| wytrzymałość na rozciąganie: | > 0,8 MPa |
Międzynarodowa Standardowa Gumowa Bieżnia Sportowa PU 13mm
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Wzór: | Granulat EPDM |
| Deformacja pionowa: | >1,74 |
Łatwe czyszczenie na zewnątrz i wodoodporna bieżnia PU Z dobrą obsługą
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Wzór: | Granulat EPDM |
| Deformacja pionowa: | >1,74 |
Silikonowa bieżnia poliuretanowa na każdą pogodę o dobrym wyglądzie
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Deformacja pionowa: | 1.48 |
13 mm syntetyczny gumowy tor biegowy z PU
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
SPU Sports Flooring Odporna na warunki atmosferyczne bieżnia o grubości 13 mm
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Nietoksyczny poliuretanowy zewnętrzny sztuczny bieżnia wolny od zanieczyszczeń Oddychający
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Grubość: | 13 mm |

