Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
Wodoodporny bieżnia o długości 400 m
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, grubość na zamówienie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Stadionowa bieżnia z gumy syntetycznej 0,4 MPa Odporna na zużycie
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Dźwiękoszczelna bieżnia poliuretanowa, syntetyczna bieżnia sportowa RoHS
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Uczelnia IAAF PU Bieżniczy tor antystatyczny Przyjazna środowisku podłoga pasów startowych
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Syntetyczny bieżnia IAAF
| Gra:: | Bieganie sportowe |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp. |
Szkolny system kanapkowy Bieżnicze tory Absorpcja wstrząsów Podłogi pasów startowych
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
Sztuczna nawierzchnia na każdą pogodę Syntetyczny bieżnia do biegania na lekkoatletyce
| Zastosowanie:: | Tor lekkoatletyczny i boisko sportowe |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, zielony, żółty itp. |
| Charakterystyka:: | Szlak biegowy z gumy PU |
Wysokiej wydajności samobudowy gumowe tor biegowy dla dowolnego rodzaju sportów lekkoatletycznych
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >38,9% |
IAAF Syntetyczny tor biegowy wszelkiego typu
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Sposoby instalacji:: | Instalacja na miejscu z maszynami i narzędziami |
Tor do biegania na stadionie zewnętrznym, bieżnia ISO9001 EPDM
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |

