Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
Certyfikowana przez Iaaf bieżnia sportowa PU o grubości 13 mm na każdą pogodę i podłoga na pasie startowym
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |
|---|---|
| Materiał: | poliuretan |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | 38,9%-40,1% |
Odporność na promieniowanie UV Outdoor Athletic Pełna bieżnia PU z certyfikatem Iaaf
| materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Benzen: | Nie Sprawdź |
Gumowa bieżnia z CE PU Odporność na warunki pogodowe Sandwich System Bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Centrum sportowe RoHS Gumowe bieżnie, tor do biegania IAAF EPDMDM
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Granulki EPDM do biegania z czerwonej gumy na plac zabaw
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Syntetyczna bieżnia SPU do budowy szkoły z certyfikatem Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | 35,8% |
1,5 mm Kolorowa dekoracja EPDM Gumowe granulki Okruchy do bieżni
| Nazwa produktu: | EPDM, guma EPDM, granulaty EPDM |
|---|---|
| Funkcja: | Dekoracja kolorowa, ochrona bezpieczeństwa |
| Zastosowanie: | Plac zabaw, tor biegowy, wypełnienie sztucznej trawy |
Polyuretanowy przepuszczalny tor biegowy z gumy 13 mm
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | 38,9%-40,1% |
Powierzchnia spray-coating podłoga z gumy syntetycznej
| Kolor:: | Czerwony, Niebieski, Żółty, Zielony |
|---|---|
| Wzór:: | Powierzchnia do powlekania natryskowego, powierzchnia nadawcza |
| Grubość:: | 13 mm |
Zewnętrzny anty-UV Full PU Typ Gumowy Bieżnik Łatwe czyszczenie i utrzymanie
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,4-0,8 MPa |

