Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
Antypoślizgowa bieżnia PU, syntetyczna bieżnia 0,4 MPa
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Powierzchnia biegowa z syntetycznego PU izolacja termiczna podłoga pasa startowego z tworzyw sztucznych
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
13 mm System Sandwich System Bieżnia EPDM Granulowana powierzchnia nadawcza
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
Tartan Plastikowy pas startowy Athletic PU Bieżnia sportowa Podłogi
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
13mm granulat EPDM Sandwich PU Bieżnia do siłowni i stadionu
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość: | Międzynarodowa standardowa grubość 13 mm lub dostosuj |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |
Ścieżka biegowa anty-UV syntetyczna 13mm powłoka pasów startowych
| Gra:: | Lekkoatletyczna bieżnia, lekkoatletyczny pas startowy |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, antystatyczna, izolacja termiczna |
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, itp. |
Czerwona bieżnia z granulatu EPDM PU z pełnym spoiwem poliuretanowym
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość zgodnie z życzeniem |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Podłogi dla tras biegowych z anty-UV PU z gumy SBR
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
EPDM Granulowana bieżnia PU, bieżnia kanapkowa 13 mm
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub grubość na żądanie |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
13 mm bieżnia PU, bieżnia tartanowa z pełnym systemem PUR
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 138,6% |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, grubość na żądanie |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |

