Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
Bieżnia 13mm Sandwich System
| Gra:: | bieżnia |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
| Sposoby instalacji: | Naprawiony |
Plastikowy 13 mm sztuczny tor biegowy, odporny na warunki pogodowe
| Gra:: | Trasa biegowa, trasa biegowa, trasa sportowa |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm grubość międzynarodowego standardu lub grubość może być dostosowana |
| Poziom ochrony środowiska: | E1 |
Przyjazna dla środowiska gumowa bieżnia EPDM
| Gra:: | Sport i zabawa, bieganie sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
Gumowa bieżnia do zabaw o grubości 13 mm na zewnątrz
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
10mm gumowa bieżnia odporna na zużycie Kolorowa powierzchnia EPDM
| Grubość:: | 10 mm |
|---|---|
| Kolor::: | Dostosowane |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Bieżnia z gumy syntetycznej SBR Przyjazna dla środowiska
| Gra:: | Sport i plac zabaw, bieganie lekkoatletyczne |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Dźwiękochłonne podłogi SPU do materiałów podłogowych z bieżnią kanapkową
| Grubość: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie, MPa ≥:: | 0,8 |
| Deformacja pionowa:: | 1,74 mm |
Błękitne powłoki spryskowe typu gumowy tor biegowy anty-UV nietoksyczny z certyfikatem IAAF
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Rodzaj: | Malowanie natryskowe |
Bieżnia Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Polieter MDI
| Nazwa produktu:: | Klej PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie SBR lub EPDM |
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
Szkoła przyjazna dla środowiska IAAF Bieżnia antystatyczna
| Wartość antypoślizgowa: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1,12 MPa |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | >35% |

