Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
Łatwa konstrukcja bieżni Spu z certyfikatem Iaaf
| Materiał: | Silikonowy poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Bieżnia z gumy syntetycznej IAAF Antypoślizgowa bieżnia PU i granulat EPDM Gumowa bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Zewnętrzna antypoślizgowa bieżnia SPU o średnicy 13 mm z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
Gumowa bieżnia typu Sandwich Nietoksyczny wodoodporny dźwiękoszczelny
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne, lekkoatletyka i basen |
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
Ścieżka biegowa PU z certyfikatem Iaaf
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów, %: | 38,9-40,1 |
EPDM Broadcasting Syntetyczna guma Przepuszczalny typ toru biegowego Iaaf Certyfikowany
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Gumowa bieżnia 13 mm, nietoksyczny czerwony bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Zewnętrzna, łatwa w budowie bieżnia SPU w kolorze błękitnym dla szkoły
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
CE Polyuretanowa trasa biegowa 13 mm Syntetyczna trasa biegowa podłoga pasów startowych
| Gra:: | Podłogi sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >40% |
13 mm gumowy tor biegowy zewnętrzny tor biegowy podłogowy
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |

