Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ polyurethane athletic running tracks ] mecz 180 produkty.
Brak blaknięcia podłóg na torze wyścigowym Ochrona środowiska
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Odkształcenie pionowe:: | 1.48 |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
13 mm International Standard Zatwierdzone przez IAAF materiały anty-UV do nawierzchni sportowych do bieżni lekkoatletycznych
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Certyfikaty:: | IAAF, CE, ROHS itp |
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski |
Materiał z gumy syntetycznej z torów biegowych typu PU z certyfikatem IAAF
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
0,8Mpa Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe do granulek EPDM bieżni
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Nazwa produktu:: | Spoiwo poliuretanowe do granulatu gumowego, bieżni, granulatu EPDM |
Zatwierdzone przez Iaaf sportowe podłogi SPU Runway od profesjonalnego producenta
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa: | 56 (BPN 20) |
| Twardość (Shore A), 20 ℃: | 47 |
Guma poliuretanowa Athletic Track Anty UV Przyjazny dla środowiska
| grubość: | 14mm |
|---|---|
| amortyzacja: | >35% |
| stopień tarcia: | 0,56 |
Utwór sportowy z gumy poliuretanowej Anty UV Przyjazny dla środowiska
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Plac zabaw Jogging Track Flooring Na bazie poliuretanu na bazie cementu
| Grubość:: | 8MM-13mm |
|---|---|
| Baza:: | Cement lub smoła |
| Czas dostawy:: | 15-20 dni roboczych |
Gumowe spoiwo poliuretanowe na mokro Przezroczyste spoiwo EPDM
| Nazwa produktu:: | Klej PU, klej PU, spoiwo poliuretanowe |
|---|---|
| Podanie:: | Nawierzchnie bieżni, Powłoki podłóg sportowych, Podłogi na placach zabaw |
| Rodzaj:: | Jednoskładnikowy PU |
Bezrozpuszczalnikowe spoiwo poliuretanowe z okruchów gumy do granulek EPDM
| Nazwa produktu:: | Spoiwo PU, klej PU, klej PU |
|---|---|
| Podanie:: | Bieżnia, podłogi sportowe, podłogi na placach zabaw |
| Rodzaj:: | Spoiwo EPDM PU, spoiwo SBR PU |

