Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
Środowisko szkolne SPU Bieżnia / Podłoga pasa startowego
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Kolor: | ZIELONY/NIEBIESKI/CZERWONY |
| Trwałe lata: | Ponad dziesięć lat |
Wodoodporne gumowe spoiwo poliuretanowe do bieżni
| Funkcja graniczna: | klej strukturalny |
|---|---|
| morfologia: | emulsja wodna |
| Podanie: | plac zabaw, szkoła, komercyjny budynek mieszkalny |
Podłoga z gumy syntetycznej IAAF Wytrzymała elastyczna warstwa buforowa
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Syntetyczne poliuretanowe bieżnie lekkoatletyczne na plac zabaw
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Dźwiękoodporny anty-UV sztuczny tor biegowy podłogowy gumowy tor biegowy
| Gra:: | Podłogi na torze biegowym |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
13 mm International Standard Zatwierdzone przez IAAF materiały anty-UV do nawierzchni sportowych do bieżni lekkoatletycznych
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj |
|---|---|
| Certyfikaty:: | IAAF, CE, ROHS itp |
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski |
Materiał z gumy syntetycznej z torów biegowych typu PU z certyfikatem IAAF
| Wartość antypoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Anty UV Outdoor Athletic Rubber Track Flooring
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
0,8Mpa Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe do granulek EPDM bieżni
| Funkcja klejenia:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Nazwa produktu:: | Spoiwo poliuretanowe do granulatu gumowego, bieżni, granulatu EPDM |
Brak blaknięcia podłóg na torze wyścigowym Ochrona środowiska
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Odkształcenie pionowe:: | 1.48 |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |

