Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
Zatwierdzone przez Iaaf sportowe podłogi SPU Runway od profesjonalnego producenta
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa: | 56 (BPN 20) |
| Twardość (Shore A), 20 ℃: | 47 |
Powłoka natryskowa Gumowa bieżnia sportowa o grubości 13 mm dla szkół
| Kolor: | Czerwony, zielony lub niebieski |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Grubość: | 13 mm lub możesz dostosować |
Sandwich Silicon Polyurea Rubber Running Flooring Anti Slide Anti UV
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Podanie: | Stadiony torowe i sale gimnastyczne |
| Amortyzacja: | 35,2 |
Guma poliuretanowa Athletic Track Anty UV Przyjazny dla środowiska
| grubość: | 14mm |
|---|---|
| amortyzacja: | >35% |
| stopień tarcia: | 0,56 |
Utwór sportowy z gumy poliuretanowej Anty UV Przyjazny dla środowiska
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Przyjazny dla środowiska syntetyczny tor lekkoatletyczny z certyfikatem IAAF
| Zastosowanie: | Bieżnia lekkoatletyczna, bieżnia i boisko sportowe |
|---|---|
| Kolor: | czerwony, niebieski, zielony itp. |
| Użycie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Syntetyczna bieżnia sportowa na każdą pogodę 13 mm Powłoka natryskowa Gumowa wykładzina podłogowa na bieżni do biegania
| Kolor:: | Czerwony, niebieski, zielony. |
|---|---|
| Materiały:: | PU |
| Benzyn: | Nie ma wyjścia. |
Utwór sportowy z gumy anty UV
| Gra:: | Athletic Running Track Flooring |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm lub niestandardowa grubość |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Gimnazjum Syntetyczne SPU Podłogi do biegania Ordorless Anti UV
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | zewnętrzne stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Antykolce PU Runway Flooring Odporny na promieniowanie UV
| Nazwa produktu: | Podłogi PU z powłoką anty UV i kolcami |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji,%: | 38,9 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 1,74 |

