Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
Certyfikowana bieżnia Iaaf Sandwich System 13 mm na każdą pogodę Odpowiednia
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Trwałe lata: | Ponad dziesięć lat |
| Stosowanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
Ścieżka biegowa typu Sandwich Self Knot dla dowolnego rodzaju miejsc treningowych do lekkoatletyki
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |
| Grubość: | 13 mm |
Bieżnia z gumy syntetycznej IAAF Antypoślizgowa bieżnia PU i granulat EPDM Gumowa bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
13 mm gumowy tor biegowy zewnętrzny tor biegowy podłogowy
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Gumowa bieżnia o wysokiej odporności na promieniowanie UV RoHS Nietoksyczny 13 mm
| Kolor: | Czerwony lub możesz dostosować |
|---|---|
| Materiały: | Polimocznik krzemowy |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe i wysokie odbicie |
9mm antypoślizgowy PU Bieżniczy Szlak Polyuretanowy Gumowy Bieżniczy Pas startowy
| Kolor: | Czerwony, zielony, żółty i niebieski. |
|---|---|
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów: | 38,9-40,1 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,4-0,8 |
13 mm syntetyczny gumowy tor biegowy z PU
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Łatwe czyszczenie na zewnątrz i wodoodporna bieżnia PU Z dobrą obsługą
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Wzór: | Granulat EPDM |
| Deformacja pionowa: | >1,74 |
Gumowa bieżnia typu Sandwich Nietoksyczny wodoodporny dźwiękoszczelny
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne, lekkoatletyka i basen |
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |

