Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
CN-S05H 9mm Kolce do biegania Podłoga na wybiegu PU Antypoślizgowa
| Kolor: | czerwony, zielony żółty i niebieski; |
|---|---|
| Wskaźnik amortyzacji: | 39,3 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,62mpa |
Niezła odporność na warunki pogodowe ochrona środowiska PU tor biegowy chiński producent
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Gęstość: | 13 mm |
Odporny na zużycie PU Podłogi biegowe o wysokiej absorpcji wstrząsów
| Kolor: | Czerwony, zielony. |
|---|---|
| Zastosowanie: | Niewykwalifikowane tory treningowe, gimnastyki, tory szkolne, tory sportowe |
| Cechy: | Wysoka amortyzacja, łatwe czyszczenie i konserwacja oraz elastyczna stabilność |
5mm grube silikonowe PU boisko do koszykówki sportowe podłogi sportowe
| Materiał: | Silicon PU, Silicon Polyurethane, powłoka SPU |
|---|---|
| Aplikacja: | Tenis, koszykówka, badminton, siatkówka itp. |
| Struktura:: | Podkład, warstwa amortyzująca, warstwa wzmacniająca, warstwa nawierzchniowa |
Syntetyczne podłogi do koszykówki IAAF
| Funkcjonować:: | Wodoodporny, dźwiękoszczelny, antypoślizgowy itp |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe, boisko sportowe |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska |
Dźwiękoszczelne podłogi SPU, syntetyczne podłogi do koszykówki IAAF
| Funkcjonować:: | Piękna dekoracja, dźwiękoszczelna, bezpieczna ochrona |
|---|---|
| Podanie:: | Boisko sportowe Vairoud, boisko sportowe, gra sportowa |
| Funkcja:: | Przyjazny dla środowiska, wolny od środowiska, na każdą pogodę |
Silicon PU Outdoor Athletic Floor
| Gra w piłkę:: | Koszykówka i wiele podłóg sportowych |
|---|---|
| Funkcjonować:: | Wodoodporna, dźwiękoszczelna, antypoślizgowa, ochrona bezpieczeństwa itp |
| Podanie:: | Boisko sportowe, plac zabaw, boisko sportowe i sportowe |
Wodoodporna podłoga startowa SPU odporna na warunki atmosferyczne 13mm
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski |
|---|---|
| Podanie: | Gimnazja, stadiony szkolne |
| Funkcjonować: | antypoślizgowe, wodoodporne, o wysokim odbiciu i antykolce |
Self Knot Pattern SPU Runway Flooring Wodoodporny dźwięk o wysokim odbiciu
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Grubość: | 13mm |
| Amortyzacja,%: | 35,1 |
SPU Rubber Runway Flooring Wydajne odbicie bufora i trwała wydajność
| Grubość: | 13mm |
|---|---|
| Amortyzacja: | 35,2 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 |

