Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
Plac zabaw Jogging Track Flooring Na bazie poliuretanu na bazie cementu
| Grubość:: | 8MM-13mm |
|---|---|
| Baza:: | Cement lub smoła |
| Czas dostawy:: | 15-20 dni roboczych |
Syntetyczny tor do joggingu na plac zabaw Przyjazny dla środowiska
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13mm |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35,8% |
1.5mm Plac zabaw EPDM Granule gumy Krągła Recykling tor biegowy
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, itp. |
|---|---|
| Rozmiar standardowy: | 0,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, dostosowane |
| Funkcja: | Dekoracja podłogi, ochrona bezpieczeństwa |
Syntetyczne sportowe podłogi sportowe IAAF Sandwich Rubber Running Track
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Trwałe/odporne na promieniowanie UV/antypoślizgowe |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
System warstwowy Certyfikowana przez IAAF nawierzchnia do boisk sportowych z gumy do biegania
| Grubość:: | 13 mm lub dostosuj zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV/przeciwpoślizgowy, poduszkowy odbiór |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track Certyfikat IAAF W każdą pogodę
| Grubość:: | 13mm, lub dostosować na żądanie |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski, dostosowany, czerwony lub dostosowany |
| Funkcja:: | Odporny na promieniowanie UV, antypoślizgowy, amortyzujący |
13 mm Iaaf Approved EPDM Rubber Granule Self Knot Mixed Type PU Runway Flooring
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Podłoga na stadionie, siłownię, tor, tartan, pas sportowy, pas biegowy, gumowy, podłoga sportowa
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Gęstość: | 13 mm |
Sandwich System Tartan Track Profesjonalny zewnętrzny gumowy tor biegowy
| Grubość:: | 13 mm lub na żądanie |
|---|---|
| Funkcja:: | antypoślizgowy |
| Kolor: | Czerwony, zielony, niebieski itp |
Zatwierdzony przez IAAF Sky Blue EPDM Broadcasting Sandwich System Athletic Rubber Running Track
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm, lub dostosować grubość |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | 38,9% |

