Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
Gumowa bieżnia z pełnym odbiciem w stylu Pu, wodoodporna dla szkół
| Kolor: | czerwony |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Deformacja pionowa: | 1,37 mm |
Gumowa bieżnia SPU Nietoksyczna grubość 13 mm
| Grubość: | 13 |
|---|---|
| Amortyzacja,%: | 35,6 |
| Odkształcenie pionowe, mm: | 0,8 mm |
Nietoksyczny poliuretanowy zewnętrzny sztuczny bieżnia wolny od zanieczyszczeń Oddychający
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Zewnętrzna, łatwa w budowie bieżnia SPU w kolorze błękitnym dla szkoły
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Dostosowane podłogi do bieżni SPU do wnętrz na zewnątrz
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Nietoksyczna silikonowa powłoka natryskowa Dźwiękoszczelna, sportowa bieżnia syntetyczna
| Kolor: | Czerwony lub zielony lub niebieski |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Polimocznik krzemowy |
| Wniosek: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
13mm Laaf Syntetyczny PU Bieżnia Amortyzująca Antypoślizgowa
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Kolor: | Czerwony/zielony/niebieski/żółty |
Silikonowa bieżnia poliuretanowa na każdą pogodę o dobrym wyglądzie
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Deformacja pionowa: | 1.48 |
Silicon Polyurea Rubber Running Track Powłoka natryskowa Przepuszczalna nietoksyczna
| Kolor: | Czerwony lub zielony lub niebieski |
|---|---|
| Materiał: | Polimocznik krzemowy |
| Podanie: | stadiony szkolne i sale gimnastyczne |
Gumowa bieżnia Full Pur Self Knot Spu Nietoksyczna do użytku w pomieszczeniach na zewnątrz
| Materiał: | SPU |
|---|---|
| Stosowanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Funkcja: | przyjazny środowisku |

