Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
SPU Self Knot Odporna na zużycie gumowa bieżnia Anti Spike
| Grubość: | 13 |
|---|---|
| Odporność ogniowa, poziom: | 1 (średnica miejsca spalania <38mm) |
| Wydłużenie przy zerwaniu: | 130 |
Odporność na promieniowanie UV PU Bieżniczy Szlak Krzemowy Poliurekę Kauczuk Sportowy Szlak Syntetyczny
| Kolor: | Czerwony lub można dostosować |
|---|---|
| Materiały: | Poliurek krzemu |
| Gęstość: | 13 mm lub możesz dostosować |
Międzynarodowa Standardowa Gumowa Bieżnia Sportowa PU 13mm
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Wzór: | Granulat EPDM |
| Deformacja pionowa: | >1,74 |
Elastyczność PU Bieżnia antypoślizgowa Wygodna 13 mm
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Grubości: | 13 mm |
| Poziom ochrony środowiska: | E1 |
Płaszczyzna biegowa zewnętrzna EPDM WET POUR
| Funkcjonować:: | Ochrona bezpieczeństwa, wodoodporna, antypoślizgowa, dekoracyjna |
|---|---|
| Kolor:: | Czerwony, niebieski itp |
| Grubość:: | 13 mm |
Zewnętrzna antypoślizgowa bieżnia SPU o średnicy 13 mm z Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
400m PU Running Track 1,12Mpa Full PU Sandwich Systems Płyty startowe
| Kolor: | czerwony, niebieski, żółty, zielony, można dostosować |
|---|---|
| Wartość antypoślizgowa:: | >56 |
| Wydłużenie przy rozciąganiu: | > 46% |
Doskonała wydajność PU Bieżni ścieżka wysoki odbicie anty-ślizgacz
| Kolor: | Niebieski lub można dostosować |
|---|---|
| Gwarancja: | 8-10 lat |
| Materiały: | Poliurek krzemu |
EPDM Broadcasting Syntetyczna guma Przepuszczalny typ toru biegowego Iaaf Certyfikowany
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | czerwony/zielony/żółty/niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
ISO Syntetyczna Gumowa Trasa Biegowa Dźwiękoodporna Odporna na zużycie Podłoga pasów startowych
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |

