Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
Publiczna bieżnia Full Pour, szkolna bieżnia sportowa
| Gra:: | Boisko sportowe |
|---|---|
| Odkształcenie pionowe:: | 1.48 |
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
Bieżnia Okruchy Gumowe spoiwo poliuretanowe Polieter MDI
| Nazwa produktu:: | Klej PU, spoiwo poliuretanowe, klej PU |
|---|---|
| Funkcja wiązania:: | klejenie SBR lub EPDM |
| Podanie:: | Spoiwo PU do podłóg bieżni i placów zabaw |
1,5 mm Kolorowa dekoracja EPDM Gumowe granulki Okruchy do bieżni
| Nazwa produktu: | EPDM, guma EPDM, granulaty EPDM |
|---|---|
| Funkcja: | Dekoracja kolorowa, ochrona bezpieczeństwa |
| Zastosowanie: | Plac zabaw, tor biegowy, wypełnienie sztucznej trawy |
Spoiwo EPDM SBR PU, spoiwo poliuretanowe do bieżni
| Funkcja wiązania:: | Klej strukturalny |
|---|---|
| Morfologia:: | Emulsja wodna |
| Podanie:: | Plac zabaw, szkoła, komercyjny budynek mieszkalny |
CE Polyuretanowa trasa biegowa 13 mm Syntetyczna trasa biegowa podłoga pasów startowych
| Gra:: | Podłogi sportowe |
|---|---|
| Grubość:: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >40% |
Łatwa konstrukcja bieżni Spu z certyfikatem Iaaf
| Materiał: | Silikonowy poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/Zielony/Niebieski |
| Grubość: | 13 mm |
Ochrona środowiska Ścieżka biegowa Spu z certyfikatem RoHS
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | 35,8% |
Gumowa bieżnia ISSS Odporna na ogień, zdrowa podłoga sportowa
| Kolor: | Niebieski lub możesz dostosować |
|---|---|
| Deformacja pionowa: | 1,43 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 1,06 |
Polyuretanowy przepuszczalny tor biegowy z gumy 13 mm
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów: | 38,9%-40,1% |
Zewnętrzny anty-UV Full PU Typ Gumowy Bieżnik Łatwe czyszczenie i utrzymanie
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 0,4-0,8 MPa |

