Wszystkie produkty
-
Gumowa bieżnia
-
Tor do biegania z PU
-
Syntetyczny bieżnia
-
Podłogi sportowe PCV PVC
-
Podłogi SPU
-
Syntetyczne podłogi do koszykówki
-
Podłogi do kortów tenisowych
-
Posadzki epoksydowe na parkingu
-
Podłogi gumowe EPDM
-
Granulat gumowy EPDM
-
Podłogi sportowe z blokadą PP
-
Gumowe maty gimnastyczne
-
Syntetyczna sztuczna trawa
-
Okruchy gumowe spoiwo poliuretanowe
-
Maszyny do montażu bieżni
-
JacksonCN Sports to firma godna zaufania, zapewniająca doskonałe produkty i usługi. -
AndrzejJesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zakupu.
słowa kluczowe [ iaaf athletic running track ] mecz 263 produkty.
Gumowa bieżnia do zabaw o grubości 13 mm na zewnątrz
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | >35% |
| Stopień tarcia:: | 0,56 |
Ścieżka biegowa PU z certyfikatem Iaaf
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Wskaźnik absorpcji wstrząsów, %: | 38,9-40,1 |
Syntetyczna bieżnia SPU do budowy szkoły z certyfikatem Iaaf
| Materiał: | Silikonowo-poliuretanowy |
|---|---|
| Grubość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | 35,8% |
Gumowa bieżnia z CE PU Odporność na warunki pogodowe Sandwich System Bieżnia
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
Ekologiczne syntetyczne podłogi sportowe 1.12Mpa Publiczna bieżnia
| Wartość przeciwpoślizgowa:: | 56 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie (MPa): | 1.12 |
| Grubość:: | 13 mm lub niestandardowe |
Łatwa konserwacja odporna na promieniowanie UV Gumo syntetyczne
| Amortyzacja: | wysoki |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Odporność na czynniki atmosferyczne: | - Tak, tak. |
Podłoga do bieżni IAAF Sportowy plac zabaw Nawierzchnia EPDM Gumowe granulki
| Kolor:: | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, fioletowy, pomarańczowy, dostosować |
|---|---|
| Wskaźnik mieszanki EPDM i PU: | EPDM: PU=1:5.5 lub 1:6 |
| Standardowe rozmiary:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Niestandardowe |
Granulki EPDM do biegania z czerwonej gumy na plac zabaw
| Grubość:: | 13mm |
|---|---|
| Współczynnik pochłaniania wstrząsów:: | > 35% |
| Stopień tarcia:: | 0.56 |
8 mm Szkoła średnia Bieżniczka wodoodporna Absorpcja wstrząsów Bieżniczka
| Gra:: | Pas startowy |
|---|---|
| Grubość:: | 8 mm, 10 mm, 13 mm |
| Współczynnik absorpcji wstrząsów:: | >35% |
Łatwa instalacja Odporny na ogień tor biegowy anty-UV Gumowy tor biegowy
| Materiał: | Kauczuk |
|---|---|
| Gęstość: | 13 mm |
| Amortyzacja: | wysoki |

